Neohodnoceno

PURE FILLER GOJI

regenerační fluid

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Momentálně nedostupné
Kód: 0163967
Značka: MY.ORGANICS
6 546 Kč
Kategorie: Vlasová kosmetika

Produktová řada Goji MY.ORGANICS Resurrection má svého druhu jedinečné řešení pro extrémně přetěžované, poškozené, vyčerpané, porézní a velmi suché vlasy ať již z důvodu genetické predispozice nebo v důsledku špatně provedeného barvení, odbarvování nebo jiných chemických úprav nebo působení externích vlivů jako je smog, chlór, sůl nebo opakovaného nesprávného mytí s použitím nevhodných nebo neprofesionálních produktů.

 

Resurrection = vzkříšení je speciální ucelená řada pro rekonstrukci vlasového vlákna. Dokáže poskytnout vlasům hloubkovou intenzivní a dlouhotrvající regeneraci, díky obsahu hodnotných aktivních složek navrací vlasům jejich původní krásu, posiluje jejich vnitřní strukturu a dodává jim sílu, objem a hedvábnou hebkost. Se svým intenzivním účinkem proti projevům stárnutí hloubkově ozdravuje vlasy a dodává jim lesklý a zářivý vzhled. Dodává objem a výživu. Bojuje účinně proti volným radikálům, které jsou důvodem stárnutí kapilárních struktur a tak předchází degeneraci vlasů.

 

Regenerační fluid MY.ORGANICS Pure Filler Goji pro hloubkovou kapilární rekonstrukci a regeneraci. Se svým složením na bázi proteinů dokáže pozitivně ovlivňovat strukturu vlasů a pečovat o vlasová vlákna. Pomáhá získat vlasům zdravější a harmoničtější vzhled. Zkrotí nepoddajné vlasy, které jsou po použití měkčí a hebčí po dobu 2 - 4 týdnů. Prospívá vzhledu kadeřavých vlasů, kterým dodává definici. U vlnitých vlasů zabraňuje krepovitosti a dodává jim hebkost. Poskytuje výživu a dodává sílu i extrémně přetěžovaným, suchým a poškozeným vlasů. Zajišťuje účesu tvar dodáním objemu u kořínků. Blahodárné účinky kúry přetrvávají po dlouhou dobu a výsledky jsou viditelné již od první aplikace.

 

Použití: Nařeďte produkt vodou v poměru 1:3 (přidejte 30 ml teplé vody na každých 10ml produktu) a míchejte, dokud směs nezhoustne a nestane se z ní gel. Naneste na umyté a vymačkané vlasy. Nechte působit 10 až 15 minut pod čepicí, zdrojem tepla nebo s napařovacím přístrojem. Spláchněte bez  použití šamponu. Pokračujte vyfoukáním a úpravou účesu.

Značka MY.ORGANICS se zrodila v roce 2012 na základě desetiletí zkušeností svých zakladatelů v oblasti péče o vlasy. Ucelená řada exkluzivních produktů obsahujících certifikované složky vypěstované podle zásad ekologického a biodynamického zemědělství.

Každý kosmetický produkt MY.ORGANICS v sobě obsahuje vysoké koncentrace ryzích esenciálních olejů, získávaných z rostlin a květů pomocí tradičních a starodávných technik tak, aby výsledkem byl produkt se stoprocentně přírodními složkami.

Celý sortiment MY.ORGANICS je vhodný pro všechny typy vlasů a pokožky. Terapeutické účinky, vůně a barvy, které jsou charakteristické pro každou z esencí, jsou uchovávány bez použití chemických aditiv a díky tomu jsou vyřešeny problémy s nadměrnou agresivitou a škodlivostí.

Výběrem značky MY.ORGANICS kladete prospěch svého vlastního těla a celého organismu na první místo.

MY.ORGANICS věří v trvale udržitelný výrobní proces, který začíná od zemědělce a rozvíjí tak odpovědný přístup k podnikání.

Pečujeme o vlastní tělo a současně se staráme i o dobro naší planety.

NajduZboží.cz