Neohodnoceno

LINDENGLOSS FINISHING SPRAY

chemicky ošetřené, stresované vlasy

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vyprodáno
Kód: LIMSTY38
Značka: Less is More
780 Kč
Lesklý sprej pro vyhlazení a ochranu zvláště barevných a stresovaných vlasů, vyhlazení struktury vlasů, má antistatický a antioxidační účinek.
 

Klíčové ingredience:

Pšeničný klíčkový olej * panenský rostlinný olej, lisovaný za studena z klíčků, s nejvyšším obsahem vitamínu E, navíc bohatý na fosfolipidy a karotinoidy. Olej proti stárnutí vlasů - chrání (před UV, teplem, vyblednutím barev), vyhlazuje a současně vyživuje.

Extrakt z cistusu * (Rockrose) léčivá rostlina s nejvyšším obsahem polyfenolu v Evropě - vysoce převyšuje červené víno a zelený čaj. Vysoce antioxidační, chrání vlasy a posiluje pokožku hlavy.

(Sójový) extrakt ze sójového oleje lecitin * bohatý na fosfolipidy, přirozeně kondicionující, vyživuje s regenerujícími vlastnostmi pro vlhkost pro skvělý lesk a jemnost.

100% certifikované organické esence Linden Flower *, Petitgrain Bigarade *, Atlas Cedar *, Douglas Fir * • rozjasnění a uvolnění vlasové pokožky.


* certifikované organické 

 crueltyfree    cosmoscert

 
Použití: Jemně stříkejte na hotový styl. Před použití dobře protřepejte!
Less is More vyvinuli společně Dr. Doris Brandhuber a Hannes Trummer. V přímém kontaktu s klienty spatřila světlo světa řada ekologických certifikovaných pečujících a
stylingových produktů, které spojují funkčnost a jednoduchost, krásu a zdraví, etiku a estetiku. Inovativní formulace vytvořené chemikem obsahují výhradně přírodní
složky. Ty jsou pečlivě vybírány pro účinnost, čistotu a optimální snášenlivost s pokožkou a dopad na životní prostředí. Složky jsou získávány z obnovitelných zdrojů a
pokud možno z certifikovaného ekologického zemědělství a všechny jsou plně a rychle biologicky rozložitelné. Čisté esenciální oleje přispívají k funkčnosti, zdraví a
potěšení. Stylisté, mezinárodní tisk a klienti po celém světě oceňují oceněné produkty pro jejich udržitelnost a exkluzivitu.
NajduZboží.cz