Neohodnoceno

KIESELWAX

stylingový vosk pro všechny účesy

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vyprodáno
Kód: LIMSTY33
Značka: Less is More
650 Kč
Kategorie: Styling
Vosk dodávající silnou texturu s matným povrchem a pružným držením, takže vlasy zůstávají pružné a tvarovatelné. Zvláště vhodný pro krátké a jemné vlasy.
 

 

Klíčové ingredience:

Křemelina, která žila ve starých oceánech a jejíž ochranné buněčné stěny lze dnes nalézt jako usazeniny křemeliny. Je bohatá na oxid křemičitý, vyživuje a posiluje vlasy z jejích kořenů a dodává matný povrch.

Lesní med * vzácný lesní med z přírodních rezervací v hornorakouském Mühlviertelu. Vyživuje a pečuje o vlasy a pokožku hlavy.

Včelí vosk * neošetřený včelí vosk přirozeně propůjčuje konzistenci, dodává vlasům tvar, chrání a vyživuje vlasy a pokožku hlavy. Intenzivní vůně.

Jojobový olej * ve své přirozeně čisté formě, jeden z nejúžasnějších olejů pro péči o pleť a vlasy, který byl kdy v přírodě vytvořen. Neuvěřitelné vlastnosti jojobového oleje rozpoznali rodilí Američané v Arizoně a v Mexiku, kteří odkazovali na „zlaté kapičky“. Generace lidí používali tento vzácný a hodnotný olej pro péči o vlasy a tělo.

100% certifikované organické esence Cypress *, sicilský citron *, máta peprná * • zesvětluje a tónuje organickou pokožku hlavy.


* certifikované organické 

biocert   crueltyfree  

 
Použití: Vetřete do suchých vlasů a tvarujte.
Less is More vyvinuli společně Dr. Doris Brandhuber a Hannes Trummer. V přímém kontaktu s klienty spatřila světlo světa řada ekologických certifikovaných pečujících a
stylingových produktů, které spojují funkčnost a jednoduchost, krásu a zdraví, etiku a estetiku. Inovativní formulace vytvořené chemikem obsahují výhradně přírodní
složky. Ty jsou pečlivě vybírány pro účinnost, čistotu a optimální snášenlivost s pokožkou a dopad na životní prostředí. Složky jsou získávány z obnovitelných zdrojů a
pokud možno z certifikovaného ekologického zemědělství a všechny jsou plně a rychle biologicky rozložitelné. Čisté esenciální oleje přispívají k funkčnosti, zdraví a
potěšení. Stylisté, mezinárodní tisk a klienti po celém světě oceňují oceněné produkty pro jejich udržitelnost a exkluzivitu.
NajduZboží.cz