Neohodnoceno

KIESELWAX

stylingový vosk pro všechny účesy

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: LIMSTY33
Značka: Less is More
650 Kč
Kategorie: Styling
Vosk dodávající silnou texturu s matným povrchem a pružným držením, takže vlasy zůstávají pružné a tvarovatelné. Zvláště vhodný pro krátké a jemné vlasy.
 

 

Klíčové ingredience:

Křemelina, která žila ve starých oceánech a jejíž ochranné buněčné stěny lze dnes nalézt jako usazeniny křemeliny. Je bohatá na oxid křemičitý, vyživuje a posiluje vlasy z jejích kořenů a dodává matný povrch.

Lesní med * vzácný lesní med z přírodních rezervací v hornorakouském Mühlviertelu. Vyživuje a pečuje o vlasy a pokožku hlavy.

Včelí vosk * neošetřený včelí vosk přirozeně propůjčuje konzistenci, dodává vlasům tvar, chrání a vyživuje vlasy a pokožku hlavy. Intenzivní vůně.

Jojobový olej * ve své přirozeně čisté formě, jeden z nejúžasnějších olejů pro péči o pleť a vlasy, který byl kdy v přírodě vytvořen. Neuvěřitelné vlastnosti jojobového oleje rozpoznali rodilí Američané v Arizoně a v Mexiku, kteří odkazovali na „zlaté kapičky“. Generace lidí používali tento vzácný a hodnotný olej pro péči o vlasy a tělo.

100% certifikované organické esence Cypress *, sicilský citron *, máta peprná * • zesvětluje a tónuje organickou pokožku hlavy.


* certifikované organické 

biocert   crueltyfree  

 
Použití: Vetřete do suchých vlasů a tvarujte.

Less is More is developed jointly by Dr. Doris Brandhuber and Hannes Trummer. In direct contact with clients, a range of organic certified care and styling products saw the light of day, combining functionality and simplicity, beauty and health, ethics and aesthetics. The innovative formulations created by the chemist exclusively contain natural ingredients. These are carefully selected for effectiveness, purity and optimal skin compatibility and environmental impact. The ingredients are obtained from renewable resources and, whenever possible, from certified organic farming and are all fully and rapidly biodegradable. Pure essential oils contribute to functionality, wellness and pleasure.

Both session and salon stylists, international press and clients around the world value the award-winning products for their sustainability and exclusivity

NajduZboží.cz