Neohodnoceno

Mr. Therapy Energizing Treatment

MR.MOUSTACHE Mr.Therapy Energizing Treatment lotion na vlasy 100 ml

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 989
Značka: MY.ORGANICS
643 Kč
Kategorie: Bezoplachová péče
Položka byla vyprodána…

Intenzivní lotion pro předcházení nadměrnému vypadávání vlasů a v případech alopecie. Podporuje normální buněčnou obnovu keratinocytů a brání tvorbě volných radikálů. Inovativní složení dělá z tohoto produktu jeden z nejúčinnějších přípravků pro předcházení padání vlasů.

Jak použít: Vmasírujte rovnoměrně na pokožku hlavy a oblasti postižené alopecií.

Značka MY.ORGANICS se zrodila v roce 2012 na základě desetiletí zkušeností svých zakladatelů v oblasti péče o vlasy. Ucelená řada exkluzivních produktů obsahujících certifikované složky vypěstované podle zásad ekologického a biodynamického zemědělství.

Každý kosmetický produkt MY.ORGANICS v sobě obsahuje vysoké koncentrace ryzích esenciálních olejů, získávaných z rostlin a květů pomocí tradičních a starodávných technik tak, aby výsledkem byl produkt se stoprocentně přírodními složkami.

Celý sortiment MY.ORGANICS je vhodný pro všechny typy vlasů a pokožky. Terapeutické účinky, vůně a barvy, které jsou charakteristické pro každou z esencí, jsou uchovávány bez použití chemických aditiv a díky tomu jsou vyřešeny problémy s nadměrnou agresivitou a škodlivostí.

Výběrem značky MY.ORGANICS kladete prospěch svého vlastního těla a celého organismu na první místo.

MY.ORGANICS věří v trvale udržitelný výrobní proces, který začíná od zemědělce a rozvíjí tak odpovědný přístup k podnikání.

Pečujeme o vlastní tělo a současně se staráme i o dobro naší planety.

NajduZboží.cz