Neohodnoceno

My.Organics My.Curling Spray regenerační a restrukturalizační sprej na vlasy 150 ml

Sprej bohatý na přírodní účinné látky s vysokou ochrannou, regenerační a restrukturalizační silou. Díky hydrolyzovaným proteinům ze semen baobabu, výtažkům z listů slézu, výtažkům z kořene Altea, mrkve a vysoké koncentraci aminokyselin dokáže vlasům dodat lesk, sílu a pružnost. Složení obohacené o esenciální oleje ze skořice, pačuli, geránia a levandule. Chrání před vnějšími vlivy.

Skladem (2 ks)
Kód: 1121
Značka: MY.ORGANICS
619 Kč

Velikost 150 ml
Značka MY.ORGANICS
 
 

Značka MY.ORGANICS se zrodila v roce 2012 na základě desetiletí zkušeností svých zakladatelů v oblasti péče o vlasy. Ucelená řada exkluzivních produktů obsahujících certifikované složky vypěstované podle zásad ekologického a biodynamického zemědělství.

Každý kosmetický produkt MY.ORGANICS v sobě obsahuje vysoké koncentrace ryzích esenciálních olejů, získávaných z rostlin a květů pomocí tradičních a starodávných technik tak, aby výsledkem byl produkt se stoprocentně přírodními složkami.

Celý sortiment MY.ORGANICS je vhodný pro všechny typy vlasů a pokožky. Terapeutické účinky, vůně a barvy, které jsou charakteristické pro každou z esencí, jsou uchovávány bez použití chemických aditiv a díky tomu jsou vyřešeny problémy s nadměrnou agresivitou a škodlivostí.

Výběrem značky MY.ORGANICS kladete prospěch svého vlastního těla a celého organismu na první místo.

MY.ORGANICS věří v trvale udržitelný výrobní proces, který začíná od zemědělce a rozvíjí tak odpovědný přístup k podnikání.

Pečujeme o vlastní tělo a současně se staráme i o dobro naší planety.

NajduZboží.cz