Neohodnoceno

SUBLIME OIL GOJI

 jemný olej ve spreji pro rekonstrukci vlasů

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 0163966
Značka: MY.ORGANICS
722 Kč

Produktová řada Goji MY.ORGANICS Resurrection má svého druhu jedinečné řešení pro extrémně přetěžované, poškozené, vyčerpané, porézní a velmi suché vlasy ať již z důvodu genetické predispozice nebo v důsledku špatně provedeného barvení, odbarvování nebo jiných chemických úprav nebo působení externích vlivů jako je smog, chlór, sůl nebo opakovaného nesprávného mytí s použitím nevhodných nebo neprofesionálních produktů.

Resurrection = vzkříšení je speciální ucelená řada pro rekonstrukci vlasového vlákna. Dokáže poskytnout vlasům hloubkovou intenzivní a dlouhotrvající regeneraci, díky obsahu hodnotných aktivních složek navrací vlasům jejich původní krásu, posiluje jejich vnitřní strukturu a dodává jim sílu, objem a hedvábnou hebkost. Se svým intenzivním účinkem proti projevům stárnutí hloubkově ozdravuje vlasy a dodává jim lesklý a zářivý vzhled. Dodává objem a výživu. Bojuje účinně proti volným radikálům, které jsou důvodem stárnutí kapilárních struktur a tak předchází degeneraci vlasů.

 

Jemný olej pro rekonstrukci suchých, vyčerpaných, porézních nebo nadměrně přetěžovaných vlasů. MY.ORGANICS Sublime Oil Goji je ideální na všechny typy vlasů, jak hladké tak i vlnité. Viditelně snižuje třepení konečků, výrazně zkracuje dobu sušení při foukané. Je vhodný k použití kdykoliv podle potřeby, jak na mokré tak i suché vlasy.

 

Použití: Aplikujte vydatné množství na vlhké vlasy před foukáním. Možné použít i na suchých již vyfoukaných vlasech, pokud chceme vlasům dodat lesk a hydrataci. Používejte dle libosti po chemických úpravách nebo při vystavení vlasů účinkům slunce.

Značka MY.ORGANICS se zrodila v roce 2012 na základě desetiletí zkušeností svých zakladatelů v oblasti péče o vlasy. Ucelená řada exkluzivních produktů obsahujících certifikované složky vypěstované podle zásad ekologického a biodynamického zemědělství.

Každý kosmetický produkt MY.ORGANICS v sobě obsahuje vysoké koncentrace ryzích esenciálních olejů, získávaných z rostlin a květů pomocí tradičních a starodávných technik tak, aby výsledkem byl produkt se stoprocentně přírodními složkami.

Celý sortiment MY.ORGANICS je vhodný pro všechny typy vlasů a pokožky. Terapeutické účinky, vůně a barvy, které jsou charakteristické pro každou z esencí, jsou uchovávány bez použití chemických aditiv a díky tomu jsou vyřešeny problémy s nadměrnou agresivitou a škodlivostí.

Výběrem značky MY.ORGANICS kladete prospěch svého vlastního těla a celého organismu na první místo.

MY.ORGANICS věří v trvale udržitelný výrobní proces, který začíná od zemědělce a rozvíjí tak odpovědný přístup k podnikání.

Pečujeme o vlastní tělo a současně se staráme i o dobro naší planety.

NajduZboží.cz