Neohodnoceno

THE ORGANIC KERATIN PURE TREATMENT INTENSIVE KERATIN AMINO ACIDS

intenzivní péče s keratinem a aminokyselinami

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vyprodáno
Kód: 0163912
Značka: MY.ORGANICS
2 812 Kč

Produkty z řady MY.ORGANICS Keratin díky rekonstrukčním schopnostem keratinu dodávají zdraví a zářivý lesk poškozeným vlasům, které byly vystaveny působení chemických produktů. Při použití kompletní řady dosáhneme hloubkové očisty vlasové pokožky a tím podpoříme a urychlíme regeneraci.

 

Intenzivní péče s keratinem a aminokyselinami MY.ORGANICS The Organic Keratin Pure Treatment Intensive Keratin Amino Acids pro rekonstrukci vlasů. Dodává vlasům hebkost, objem, hedvábnou jemnost, hladkost a sametovost. Usnadňuje domácí styling, výrazně zkracuje dobu potřebnou pro dokonalou foukanou a přispívá k prodloužení trvanlivosti účinku keratinové kúry.

 

Účinné složky:

Keratin - protein, který je základem struktury vlasů a umožňuje vlasům, aby byly silné, robustní a pružné. Tento protein se využívá v kosmetice pro hloubkovou hydrataci kořínků vlasů, pro zlepšení jejich vzhledu, dodání lesku a hedvábné jemnosti a zajištění snazšího rozčesávání.

Aminokyseliny - jsou pro vlasy nesmírně důležité, jsou prevencí proti padání vlasů, podporují jejich zdravý růst a kontrolují jejich tvorbu.

Značka MY.ORGANICS se zrodila v roce 2012 na základě desetiletí zkušeností svých zakladatelů v oblasti péče o vlasy. Ucelená řada exkluzivních produktů obsahujících certifikované složky vypěstované podle zásad ekologického a biodynamického zemědělství.

Každý kosmetický produkt MY.ORGANICS v sobě obsahuje vysoké koncentrace ryzích esenciálních olejů, získávaných z rostlin a květů pomocí tradičních a starodávných technik tak, aby výsledkem byl produkt se stoprocentně přírodními složkami.

Celý sortiment MY.ORGANICS je vhodný pro všechny typy vlasů a pokožky. Terapeutické účinky, vůně a barvy, které jsou charakteristické pro každou z esencí, jsou uchovávány bez použití chemických aditiv a díky tomu jsou vyřešeny problémy s nadměrnou agresivitou a škodlivostí.

Výběrem značky MY.ORGANICS kladete prospěch svého vlastního těla a celého organismu na první místo.

MY.ORGANICS věří v trvale udržitelný výrobní proces, který začíná od zemědělce a rozvíjí tak odpovědný přístup k podnikání.

Pečujeme o vlastní tělo a současně se staráme i o dobro naší planety.

NajduZboží.cz