Neohodnoceno

THE ORGANIC REVITALIZING ELIXIR NEEM AND PEPPERMINT 12 VIALS

Intenzivná kůra proti padání vlasů MY.ORGANICS The Organic Revitalizing Elixir Neem And Peppermint díky aktivaci kmenových buněk stimuluje růst vlasů a předchází jejich padání. Nárazová kůra pro prevenci a udržování výsledků. Zvyšuje o 22% množství vlasů na cm2 a po pouhých 3 měsících se snižuje padání vlasů o 60,6%

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (1 ks)
Kód: 0164112
Značka: MY.ORGANICS
2 099 Kč

MY.ORGANICS The Organic Revitalizing Elixir Neem and Peppermint intenzivní kůra proti padání vlasů 12x6 ml

Cílem produktové řady My.Organics My.Scalp je nabídnout zákazníkům sortiment produktů s mimořádné blahodárnými účinky na vlasovou pokožku a vlasy. My.Scalp je nová trichologická produktová řada, která vznikla na základě nesčetných testů a výběru těch nejlepších certifikovaných a účinných aktivních složek, které jsou na trhu k dispozici. Zavedení nového pracovního postupu založeného na peelingu pokožky a použití přírodních produktů v bio kvalitě, mezi něž patří soli, bylinky, esenciální a rostlinné oleje, umožňuje vytvořit specifická cílená ošetření.

Balení obsahuje:

  • The Organic Revitalizing Elixir Neem and Peppermint 12 x 6 ml ampulí
  • The Organics Revitalizing Shampoo Neem and Peppermint pH 5,5 100 ml

 

The Organic Revitalizing Elixir Neem and Peppermint

Intenzivná kůra proti padání vlasů díky aktivaci kmenových buněk stimuluje růst vlasů a předchází jejich padání. Nárazová kůra pro prevenci a udržování výsledků. Zvyšuje o 22% množství vlasů na cm2 a po pouhých 3 měsících se snižuje padání vlasů o 60,6%.

Použití: nanést a vmasírovat přímo do vlasové pokožky při suchých vlasech nebo po použití speciálního šamponu a kondicionéru. Nesplachovat.

 
 
The Organics Revitalizing Shampoo Neem and Peppermint pH 5,5
 
Revitalizační šampon pro vlasy a vlasovou pokožku. Zlepšuje kvalitu, hustotu a strukturu vlasů. Obohacen o aktivní složku Baicapil, komplex botanických účinných látek, které působí proti padání vlasů a stimulují jejich růst. Vlasy jsou viditelně silnější, odolnější a lesklejší. Zvyšuje o 22% množství vlasů na cm² a po pouhých 3 měsících se padání vlasů snižuje o 60%. 
 
Použití: Aplikujte rovnoměrně na mokré vlasy a pokožku hlavy. Promasírujte a důkladně opláchněte. V případě potřeby postup opakujte.

Značka MY.ORGANICS se zrodila v roce 2012 na základě desetiletí zkušeností svých zakladatelů v oblasti péče o vlasy. Ucelená řada exkluzivních produktů obsahujících certifikované složky vypěstované podle zásad ekologického a biodynamického zemědělství.

Každý kosmetický produkt MY.ORGANICS v sobě obsahuje vysoké koncentrace ryzích esenciálních olejů, získávaných z rostlin a květů pomocí tradičních a starodávných technik tak, aby výsledkem byl produkt se stoprocentně přírodními složkami.

Celý sortiment MY.ORGANICS je vhodný pro všechny typy vlasů a pokožky. Terapeutické účinky, vůně a barvy, které jsou charakteristické pro každou z esencí, jsou uchovávány bez použití chemických aditiv a díky tomu jsou vyřešeny problémy s nadměrnou agresivitou a škodlivostí.

Výběrem značky MY.ORGANICS kladete prospěch svého vlastního těla a celého organismu na první místo.

MY.ORGANICS věří v trvale udržitelný výrobní proces, který začíná od zemědělce a rozvíjí tak odpovědný přístup k podnikání.

Pečujeme o vlastní tělo a současně se staráme i o dobro naší planety.

NajduZboží.cz