Neohodnoceno

THE ORGANIC SEBUM CONTROL ELIXIR NEEM, LAVENDER AND EPILOBIUM FISCHERI 6 VIALS

intenzivní kůra snižující produkci mazu

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (1 ks)
Kód: 0163945
Značka: MY.ORGANICS
1 630 Kč

Cílem produktové řady MY.ORGANICS My.Scalp je nabídnout zákazníkům sortiment produktů s mimořádné blahodárnými účinky na vlasovou pokožku a vlasy. My.Scalp je nová trichologická produktová řada, která vznikla na základě nesčetných testů a výběru těch nejlepších certifikovaných a účinných aktivních složek, které jsou na trhu k dispozici. Zavedení nového pracovního postupu založeného na peelingu pokožky a použití přírodních produktů v bio kvalitě, mezi něž patří soli, bylinky, esenciální a rostlinné oleje, umožňuje vytvořit specifická cílená ošetření .

 

Intenzivná kůra snižující produkci mazu, hydratující a zajišťující normální stav vlasové pokožky MY.ORGANICS The Organic Sebum Control Elixir Neem, Lavender And Epilobium Fischeri.

Složení obohacené o aktivní složku ALPAFLOR ALP-SEBUM, pocházející ze vzácného alpského druhu rostliny Epilobium Fischeri, pěstované biologicky podle švýcarských standardů Bio Suisse, ve švýcarských horách v nadmořské výšce nad 1000 m.n.m., jehož cílem je:

• snížení produkce mazu o 56%

• účinná blokace příčin vedoucích ke vzniku zánětu

Normovaný vysoký obsah Oenotheinu B a flavonoidů.

 

Balení: ampule 6 x 6ml

Použití: nanést a vmasírovat přímo do vlasové pokožky při suchých vlasech nebo po použití speciálního šamponu a kondicionéru. Nesplachovat.

Značka MY.ORGANICS se zrodila v roce 2012 na základě desetiletí zkušeností svých zakladatelů v oblasti péče o vlasy. Ucelená řada exkluzivních produktů obsahujících certifikované složky vypěstované podle zásad ekologického a biodynamického zemědělství.

Každý kosmetický produkt MY.ORGANICS v sobě obsahuje vysoké koncentrace ryzích esenciálních olejů, získávaných z rostlin a květů pomocí tradičních a starodávných technik tak, aby výsledkem byl produkt se stoprocentně přírodními složkami.

Celý sortiment MY.ORGANICS je vhodný pro všechny typy vlasů a pokožky. Terapeutické účinky, vůně a barvy, které jsou charakteristické pro každou z esencí, jsou uchovávány bez použití chemických aditiv a díky tomu jsou vyřešeny problémy s nadměrnou agresivitou a škodlivostí.

Výběrem značky MY.ORGANICS kladete prospěch svého vlastního těla a celého organismu na první místo.

MY.ORGANICS věří v trvale udržitelný výrobní proces, který začíná od zemědělce a rozvíjí tak odpovědný přístup k podnikání.

Pečujeme o vlastní tělo a současně se staráme i o dobro naší planety.

NajduZboží.cz