Neohodnoceno

LINDENGLOSS CONDITIONER

kondicionér pro barvené a poškozené vlasy

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vyprodáno
Kód: LIMROCO14
Značka: Less is More
780 Kč
Kategorie: Kondicionéry
Bioaktivní kondicionační komplex těsní vlasové kutikuly, které pomáhají uzamykat barvu a lesk, usnadňují česání a zanechávají vlasy nádherně měkké a pružné.
 

Klíčové ingredience:

Pšeničný olej * panenský rostlinný olej, lisovaný za studena z pupenů, s nejvyšším obsahem vitamínu E, navíc bohatý na fosfolipidy a karotinoidy. THE olej proti stárnutí - chrání (proti UV, teplu, vyblednutí barev), vyhlazuje a současně vyživuje.

Extrakt z cistusu * (Rockrose) léčivá rostlina s nejvyšším obsahem polyfenolu v Evropě - vysoce převyšuje červené víno a zelený čaj. vysoce antioxidační, chrání vlasy a posiluje pokožku hlavy.

(Sójový) Lecitin * Extrakt ze sójového oleje bohatý na fosfolipidy, přirozeně kondicionující, vyživuje s vlastnostmi regenerujícími vlhkost pro skvělý lesk a jemnost.

100% certifikované organické esence Linden Flower *, Petitgrain Key Lime *, Vanilla *, Atlas Cedar * • rozjasnění nálady, vyvažující a uklidňující pokožku hlavy.


* certifikované organické 

 crueltyfree    cosmoscert

 
Použítí: Po šamponování vmasírujte do mokrých vlasů a pokožky hlavy, následně opláchněte.
Less is More vyvinuli společně Dr. Doris Brandhuber a Hannes Trummer. V přímém kontaktu s klienty spatřila světlo světa řada ekologických certifikovaných pečujících a
stylingových produktů, které spojují funkčnost a jednoduchost, krásu a zdraví, etiku a estetiku. Inovativní formulace vytvořené chemikem obsahují výhradně přírodní
složky. Ty jsou pečlivě vybírány pro účinnost, čistotu a optimální snášenlivost s pokožkou a dopad na životní prostředí. Složky jsou získávány z obnovitelných zdrojů a
pokud možno z certifikovaného ekologického zemědělství a všechny jsou plně a rychle biologicky rozložitelné. Čisté esenciální oleje přispívají k funkčnosti, zdraví a
potěšení. Stylisté, mezinárodní tisk a klienti po celém světě oceňují oceněné produkty pro jejich udržitelnost a exkluzivitu.
NajduZboží.cz