Neohodnoceno

THE ORGANIC COLOUR PROTECT CONDITIONER OAT AND EUCALYPTUS

 kondicionér pro barvené vlasy

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (3 ks)
Kód: 0163900
Značka: MY.ORGANICS
574 Kč
Kategorie: Kondicionéry

Produktová řada MY.ORGANICS Colour Protect se zaměřuje na ochranu vlasového dříku před oslabováním a zlepšení upravitelnosti barvených i přírodních vlasů.

 

Kondicionér pro barvené vlasy MY.ORGANICS The Organic Colour Protect Conditioner Oat And Eucalyptus. Speciální technický produkt s nízkou hodnotou pH, aby se kyselost vlasů a vlasové pokožky vrátila do správných hodnot. Vyvinutý speciálně pro ošetření vlasové pokožky a vlasů po chemických úpravách. Vynikající na přírodní, barvené, chemicky ošetřené, poškozené nebo melírované vlasy. Poskytuje dokonalou hydratační péči poškozeným vlasům, oslabeným po chemických nebo mechanických úpravách. Skvěle poslouží i u jemných, zplihlých a dokonce i mastných vlasů, které mají tendenci k těžknutí – dodá jim přirozenou hebkost, zvýší lesk a objem. Výsledek, který chrání a dodává vitalitu barevným odleskům vlasů s větší zářivostí po delší dobu. Hlubové a intenzivní barvy.

Značka MY.ORGANICS se zrodila v roce 2012 na základě desetiletí zkušeností svých zakladatelů v oblasti péče o vlasy. Ucelená řada exkluzivních produktů obsahujících certifikované složky vypěstované podle zásad ekologického a biodynamického zemědělství.

Každý kosmetický produkt MY.ORGANICS v sobě obsahuje vysoké koncentrace ryzích esenciálních olejů, získávaných z rostlin a květů pomocí tradičních a starodávných technik tak, aby výsledkem byl produkt se stoprocentně přírodními složkami.

Celý sortiment MY.ORGANICS je vhodný pro všechny typy vlasů a pokožky. Terapeutické účinky, vůně a barvy, které jsou charakteristické pro každou z esencí, jsou uchovávány bez použití chemických aditiv a díky tomu jsou vyřešeny problémy s nadměrnou agresivitou a škodlivostí.

Výběrem značky MY.ORGANICS kladete prospěch svého vlastního těla a celého organismu na první místo.

MY.ORGANICS věří v trvale udržitelný výrobní proces, který začíná od zemědělce a rozvíjí tak odpovědný přístup k podnikání.

Pečujeme o vlastní tělo a současně se staráme i o dobro naší planety.

NajduZboží.cz