Neohodnoceno

THE ORGANIC FORTIFYING CONDITIONER NEEM AND OAT

posilující krémový kondicionér

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vyprodáno
Kód: 0163929
Značka: MY.ORGANICS
689 Kč
Kategorie: Kondicionéry

Cílem produktové řady MY.ORGANICS My.Scalp je nabídnout zákazníkům sortiment produktů s mimořádné blahodárnými účinky na vlasovou pokožku a vlasy. My.Scalp je nová trichologická produktová řada, která vznikla na základě nesčetných testů a výběru těch nejlepších certifikovaných a účinných aktivních složek, které jsou na trhu k dispozici. Zavedení nového pracovního postupu založeného na peelingu pokožky a použití přírodních produktů v bio kvalitě, mezi něž patří soli, bylinky, esenciální a rostlinné oleje, umožňuje vytvořit specifická cílená ošetření .

 

Posilující kondicionér MY.ORGANICS The Organic Fortifying Conditioner Neem And Oat dodává pokožce hlavy a vlasovým dříkům látky, které zajišťují zvláčnění, výživu, snadné rozčesávání, pružnost a hydrataci. Zklidňuje po použití šamponu a dodává aktivní účinné látky nezbytné pro zlepšení kvality vlasů a hydrataci vlasové pokožky. Jeho použití je mimořádně vhodné v případě delších vlasů, u který účinně přispívá ke zlepšení struktury, lesklosti a rozčesatelnosti po použití šamponu.

Speciální účinné složení s obsahem nimbového a ovesného oleje s regeneračními schopnostmi, díky kterým dosáhneme efektu zhoustnutí vlasů.

 

Použití: po vyšamponování vlasů naneste přiměřené množství kondicionéru na vlasy a vlasovou pokožku. Jemně promasírujte. Nechte působit 3-5 minut a spláchněte vydatným množství vlažné vody.

Značka MY.ORGANICS se zrodila v roce 2012 na základě desetiletí zkušeností svých zakladatelů v oblasti péče o vlasy. Ucelená řada exkluzivních produktů obsahujících certifikované složky vypěstované podle zásad ekologického a biodynamického zemědělství.

Každý kosmetický produkt MY.ORGANICS v sobě obsahuje vysoké koncentrace ryzích esenciálních olejů, získávaných z rostlin a květů pomocí tradičních a starodávných technik tak, aby výsledkem byl produkt se stoprocentně přírodními složkami.

Celý sortiment MY.ORGANICS je vhodný pro všechny typy vlasů a pokožky. Terapeutické účinky, vůně a barvy, které jsou charakteristické pro každou z esencí, jsou uchovávány bez použití chemických aditiv a díky tomu jsou vyřešeny problémy s nadměrnou agresivitou a škodlivostí.

Výběrem značky MY.ORGANICS kladete prospěch svého vlastního těla a celého organismu na první místo.

MY.ORGANICS věří v trvale udržitelný výrobní proces, který začíná od zemědělce a rozvíjí tak odpovědný přístup k podnikání.

Pečujeme o vlastní tělo a současně se staráme i o dobro naší planety.

NajduZboží.cz