Neohodnoceno

MY.ORGANICS Thickening maska na vlasy pro objem

Objemová maska, která proniká hluboko, posiluje vlasy a zanechává je více tónované a hedvábné od první aplikace. Vyživuje, aniž by je zatěžovala, unsadňuje rozčesávání a chrání suché a poškozené vlasy po chemickým ošetřením (barva, odbarvování a trvalá)

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 1111
Značka: MY.ORGANICS
1 079 Kč
Kategorie: Masky
Položka byla vyprodána…

Objemová maska, která proniká hluboko, posiluje vlasy a zanechává je více tónované a hedvábné od první aplikace. Vyživuje, aniž by je zatěžovala, unsadňuje rozčesávání a chrání suché a poškozené vlasy po chemickým ošetřením (barva, odbarvování a trvalá).

 

 Velikost500 ml

 

 

ZnačkaMY.ORGANICS

Značka MY.ORGANICS se zrodila v roce 2012 na základě desetiletí zkušeností svých zakladatelů v oblasti péče o vlasy. Ucelená řada exkluzivních produktů obsahujících certifikované složky vypěstované podle zásad ekologického a biodynamického zemědělství.

Každý kosmetický produkt MY.ORGANICS v sobě obsahuje vysoké koncentrace ryzích esenciálních olejů, získávaných z rostlin a květů pomocí tradičních a starodávných technik tak, aby výsledkem byl produkt se stoprocentně přírodními složkami.

Celý sortiment MY.ORGANICS je vhodný pro všechny typy vlasů a pokožky. Terapeutické účinky, vůně a barvy, které jsou charakteristické pro každou z esencí, jsou uchovávány bez použití chemických aditiv a díky tomu jsou vyřešeny problémy s nadměrnou agresivitou a škodlivostí.

Výběrem značky MY.ORGANICS kladete prospěch svého vlastního těla a celého organismu na první místo.

MY.ORGANICS věří v trvale udržitelný výrobní proces, který začíná od zemědělce a rozvíjí tak odpovědný přístup k podnikání.

Pečujeme o vlastní tělo a současně se staráme i o dobro naší planety.

NajduZboží.cz