Neohodnoceno

CAJEPUT PURE BALANCE SHAMPOO

šampon pro všechny typy vlasů

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vyprodáno
Kód: LIMSH04
Značka: Less is More
650 Kč
Kategorie: Šampony
Jemná, vyrovnávající receptura, která vlasům dodává zdravý lesk a chrání před ztrátou vlhkosti - vhodná pro všechny typy vlasů.
 

Klíčové ingredience:

Extrakt z Melissa * melissa je cenná léčivá rostlina již více než 2000 let. Má antioxidační, antibakteriální, uklidňující a odolnost posilující účinky, chrání a zklidňuje pokožku hlavy.

Aloe Vera * - čistá čerstvá šťáva zvlhčující vlasy a pokožku hlavy, podporuje obnovu buněk v pokožce, ochlazuje a zklidňuje.

Hrachový protein obnovuje vlhkost vlasů a oživuje sílu vlasů, která byla ztracena poškozením. Protože složení aminokyselin je podobné složení hydrolyzovaného keratinu, funkce je také podobná.

100% certifikované organické esence Cajeput * Niaouli * Atlas Cedar * rovnováha, pohodlí, uvolnění pro vlasovou pokožku.


* certifikované organické 

 crueltyfree     cosmoscert

 
Použití: Vmasírujte malé množství koncentrátu šamponu do mokrých vlasů a pokožky hlavy, poté opláchněte. V případě potřeby opakujte.
Less is More vyvinuli společně Dr. Doris Brandhuber a Hannes Trummer. V přímém kontaktu s klienty spatřila světlo světa řada ekologických certifikovaných pečujících a
stylingových produktů, které spojují funkčnost a jednoduchost, krásu a zdraví, etiku a estetiku. Inovativní formulace vytvořené chemikem obsahují výhradně přírodní
složky. Ty jsou pečlivě vybírány pro účinnost, čistotu a optimální snášenlivost s pokožkou a dopad na životní prostředí. Složky jsou získávány z obnovitelných zdrojů a
pokud možno z certifikovaného ekologického zemědělství a všechny jsou plně a rychle biologicky rozložitelné. Čisté esenciální oleje přispívají k funkčnosti, zdraví a
potěšení. Stylisté, mezinárodní tisk a klienti po celém světě oceňují oceněné produkty pro jejich udržitelnost a exkluzivitu.
NajduZboží.cz