Neohodnoceno

HERBAL SCALP RELIEVE SHAMPOO

šampon pro zmírnění podráždění pokožky hlavy

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vyprodáno
Kód: LIMSH08
Značka: Less is More
650 Kč
Kategorie: Šampony
Mírný vzorec, který čistí pokožku hlavy, pomáhá uklidňovat podrážděné pokožky hlavy (šupinky, svědění, velmi mastné atd.) a obnovuje rovnováhu.
 

Klíčové ingredience:

Hamamelis (Vilín) * Má vysoký obsah tříslovin. Tónování, péče o pleť, svíravý a protizánětlivý. Ideální pro pokožku hlavy se speciálními potřebami.

Hrachový protein obnovuje vlhkost vlasů a oživuje sílu vlasů, která byla ztracena poškozením. Protože složení aminokyselin je podobné složení hydrolyzovaného keratinu, funkce je také podobná.

100% certifikované organické esence Tea Tree * Rosmary * Niaouli * Vetiver * vyjasňuje, uklidňuje, harmonizuje a obnovuje vlasovou pokožku.


* certifikované organické 

 crueltyfree   cosmoscert

 
Použití: Vmasírujte malé množství koncentrátu šamponu do mokrých vlasů a pokožky hlavy, poté opláchněte. V případě potřeby opakujte.
Less is More vyvinuli společně Dr. Doris Brandhuber a Hannes Trummer. V přímém kontaktu s klienty spatřila světlo světa řada ekologických certifikovaných pečujících a
stylingových produktů, které spojují funkčnost a jednoduchost, krásu a zdraví, etiku a estetiku. Inovativní formulace vytvořené chemikem obsahují výhradně přírodní
složky. Ty jsou pečlivě vybírány pro účinnost, čistotu a optimální snášenlivost s pokožkou a dopad na životní prostředí. Složky jsou získávány z obnovitelných zdrojů a
pokud možno z certifikovaného ekologického zemědělství a všechny jsou plně a rychle biologicky rozložitelné. Čisté esenciální oleje přispívají k funkčnosti, zdraví a
potěšení. Stylisté, mezinárodní tisk a klienti po celém světě oceňují oceněné produkty pro jejich udržitelnost a exkluzivitu.
NajduZboží.cz