Neohodnoceno

K18 Detox Shampoo 250 ml

K18 Peptide Prep Detox Shampoo

CO TO JE

Čisticí šampon šetrný k barvě se složením inspirovaným pleťovou péčí + mikrodávkovaným patentovaným K18PeptideTM, který vyživuje vlasy zatímco smývá nahromaděný nános produktů a vytváří tak čistý základ.

Hloubkově čistí vlasy a pokožku hlavy: Šetrná pěna uvolňuje zanešené vlasové folikuly a odstraňuje nečistoty, mastnotu, kovy a zbytky zatěžujících produktů - po jednom použití odstraní 99 % nánosu produktů, 95 % mazu + snižuje množství mědi o 76 %.

Usnadňuje cestu: Připravuje vlasy pro maximální výsledky z ošetření K18 Molecular Repair Leave-in Treatment. Na očištěných vlasech fun- guje vše lépe, včetně barev + chemických služeb, ošetření a stylingo- vých produktů.

Vytváří ideální základ pro zdravé vlasy: Tato receptura efektivně čistí i ve tvrdé vodě, snadno si poradí s běžnými kovy jako je nikl, kadmium, olovo, zinek, železo a hloubkově čistí, aniž by narušil vlasové vlákno nebo dráždil pokožku hlavy.

PROČ TO FUNGUJE

Cíleně zvolené aktivní složky, které šetrně odstraňují nečistoty: Funkční složení obohacené o aktivní složky inspirované péčí o pleť (bez plniv), které účinně čistí aniž by vlas narušily nebo si zahrávaly s vaší barvou. Obsahuje 17 složek, plus náš patentovaný peptid.

Aktivní černé uhlí absorbuje toxiny, nadměrnou mastnotu a nečistoty z vlasů a pokožky.

Kyselina salicylová čistí nahromaděný maz ve folikulech, aniž by vla- sy přišly o nezbytnou vlhkost a lipidy.

K18PeptideTM eliminuje ztrátu proteinu, která běžně nastává při mytí vlasů, a udržuje vlasy jemné, silné, zdravé a čisté.

POUŽITÍ

Navrženo pro méně časté mytí a hloubkové čištění.

1. Jednou týdně nebo dle potřeby vyměňte váš běžný šampon za tento čistící.
2. Vmasírujte do vlasů + pokožky pro odstranění nečistot a nánosu.
3. Důkladně opláchněte.
4. Opakujte dle potřeby.

pH 3,8 - 4,2 pomáhá udržovat barvu a nevysušuje vlasy

VŮNĚ

Čistá citrusová

KLINICKÉ STUDIE

Šetrný k barvě.
Odstraňuje 99 % nánosů produktů během jednoho mytí.
Odstraňuje 96 % mazu během jednoho mytí.
Redukuje 76 % mědi ve vlasech během jednoho mytí
(díky kombinaci aktivního černého uhlí a nízkého pH)

Nesenzitizující, dermatologicky testovaný (50 subjektů RIPT).

SLOŽENÍ NEOBSAHUJE

Sulfáty, parabeny, ftaláty, lilial, silikony, umělá barviva, chlorid sodný, formaldehyd formaldehydové donory.
Veganský a cruelty-free.

SEZNAM VŠECH SLOŽEK

Water (Aqua) (Eau), Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Cocamidopro- pyl Hydroxysultaine, Salicylic Acid, Charcoal Powder, sh-Oligopep- tide-78, Panthenol, Glycerin, Sodium Phytate, GuarHydroxypropyltri- monium Chloride, Caprylyl Glycol, Caprylhydroxamic Acid, Citric Acid, Potassium Hydroxide, Sodium Hydroxide, Fragrance (Parfum), Benzyl Salicylate, Limonene

Skladem (3 ks)
Kód: 1093
Značka: K18
990 Kč
Kategorie: Šampony

Popis produktu není dostupný

K18 HAIR

 

BIOMIMETICKÁ VĚDA VE VLASOVÉ PÉČI, která vyléčí vlasy za pouhé 4 minuty.

K18PeptideTM byl patentován poté, co jsme prozkoumali a analyzovali 1242 dekapeptidů, které pokrývají celý genom lidských keratinových proteinů. Naše zázračná molekula dopraví aminokyseliny do kortexu vlasu, aby znovu spojila keratinové řetezce a rekonformovala disulfidové vazby tak, že se vlasy navrátí do jejich původního, panenského stavu.

Patentovaná péče K18 není pouhým dočasným řešením – je to první produkt, který využívá biomimetiku k opětovnému propojení keratinových řetězců poté, co byly narušeny odbarvováním, barvením a chemickým ošetřením, jenž obnoví hebkost, hladkost a sílu vlasů a dodá jim nebývalou poddajnost. Čím poškozenější vlasy, tím dramatičtější bude výsledek

 

K18 neobsahuje:

Parabeny, sulfáty, silikony, ftaláty, chlorid sodný, umělá barviva, formaldehyd a donory formaldehydu.

K18 je:

Vhodný pro vegany, netestovaný na zvířatech, bezpečný vůči barvě, vyrobený v Kanadě.

1. Jaké složky obsahuje K18

K18 Mask
Water (Aqua) (Eau), Alcohol Denat., Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Dicaprylyl Ether, Cetyl Esters, Behentrimonium Chloride, Polysorbate 20, sh- Oligopeptide-78, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Wheat Starch, Isopropyl Alcohol, Tocopherol, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Citric Acid, Fragrance (Parfum), Geraniol, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol.

K18 Mist
Water (Aqua) (Eau), Alcohol Denat., Propylene Glycol, Polysorbate 20, sh- Oligopeptide-78, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Wheat Starch, Acrylates/C10- 30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Potassium Hydroxide, Fragrance (Parfum), Geraniol, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol.

2. Jaké má K18 pH?

K18 Mist 7.5 – 8.0
K18 Mask 5.0 – 6.0

3. Co je K18?

K18 je značka vlasové péče s patentovanou technologií, u níž bylo klinicky prokázáno, že dokáže opravit poškození vlasů způsobené chemickým ošetřením, tepelnou úpravou, mechanickým stylingem a vlivy z okolního prostředí.

Řada K18 obsahuje dva produkty, které se používají jako systém v průběhu každého chemického ošetření:
K18 Mask – moderní péče, kterou lze použít buď v rámci domácího ošetření nebo během profesionálního salonního ošetření.
K18 Mist – produkt pouze pro profesionální použití, aplikovaný před poskytnutím salonního chemického ošetření.

4. Jak K18 funguje?

Když si představíme vlasy, nejjednodušeji by se daly přirovnat k mnoha různým žebříkům, které byly propleteny, aby vytvořily keratinový řetězec. Tyto žebříky drží pohromadě na svém místě díky disulfidovým vazbám. Nacházejí se v kortexu, medule a kutikule.

Když dojde k poškození těchto žebříků, polámou se nejen jednotlivé příčky, ale poškodí se celý žebřík včetně bočnic a jakékoli propojení mezi velkým množstvím žebříků, které drží pohromadě díky elektrostatické přitažlivosti.

Většina produktů je vyvinuta tak, aby pouze vytvořila dočasné přemostění mezi bočnicemi žebříku (ionickou příčnou vazbou mezi narušenými disulfidovými vazbami). To se vymývá jakoukoli alkalickou složkou, jako je voda nebo šampon, bez jakéhokoli mechanismu, který by podporoval bočnice žebříku (narušené keratinové řetězce). Vlasy tak nadále zůstávají slabé a zplihlé.

Během desetiletého období výzkumu (3 roky skenování a in silico designu) keratinového proteomu zahrnujícího 1 242 dekapeptidů jsme v rámci K18 patentovali první peptid, který nejúčinněji propojuje narušené keratinové řetězce. To znamená, že K18 umí zajistit trvalé výsledky, které opravují a léčí vlasy během čtyř minut.

Budoucnost vlasové péče se zrodila s jediným patentovaným peptidem.

Jakýkoliv chemický proces, který se odehrává v alkalickém prostředí, narušuje keratinové řetězce držící vlasy pohromadě a silné. K18 je historicky první produkt, který znovu propojuje narušené keratinové řetězce. Je to díky tomu, že proniká do kortexu a upravuje disulfidové vazby po stranách žebříku, čímž znovu propojuje polámané keratinové řetězce. Vlasy jsou poté opravené a obnovené až téměř do původního nepoškozeného stavu, kdy byly silné a pružné.

5. Co je K18Peptide?

K18Peptide je jedinečná sekvence aminokyselin, která proniká do vlasových vláken, kde obnovuje a upevňuje disulfidové vazby poškozené při salonní i domácí péči. Bylo klinicky prokázáno, že navrací vlasům jejich mladistvý vzhled a pružnost, aniž by se vymýval. Tým evropských vědců vyvinul K18Peptide po deseti letech rozsáhlého výzkumu a prozkoumání více než 1 200 možných sekvencí aminokyselin v rámci celé genové exprese vlasového keratinu.

K18Peptide je exkluzivní složkou všech produktů K18.

6. Co dělá K18 Mist?

K18 Mist je lehounká mlha, která posiluje vlasy před provedením chemického ošetření. Bylo klinicky prokázáno, že opravuje poškozené vlasy již po jednom 4minutovém salonním ošetření.

Mírně zásadité pH složení (7,5 – 8) je určeno k tomu, aby pozměnilo vrstvu kutikuly, rychle proniklo do vlasového kortexu a zamířilo přímo k poškozeným místům. Z těchto míst K18Peptide regeneruje a obnovuje sílu a pružnost vlasů.

Pouhé jedno 4minutové ošetření sprejem K18 Mist jako příprava před jakýmkoli chemickým ošetřením navrátí vlasům jejich bývalou odolnost a zdraví. Umožní tak vlasům odolat poškození, k němuž dochází během chemického ošetření. Vlasy však po použití K18 nebudou zcela nezdolné, je proto třeba vždy k chemickému ošetření přistupovat uvážlivě.

7. Co dělá K18 Mask?

K18 Mask je pokročilé ošetření, které lze použít v rámci všech profesionálních salonních ošetření nebo jako domácí péči pro klienty.

Její lehounké složení se aplikuje na umyté, ručníkem vysušené vlasy, jak při salonním, tak domácím použití. Bylo klinicky prokázáno, že K18 Mask opravuje poškozené vlasy již po jednom 4minutovém ošetření.

8. Proč se K18 Mist aplikuje před odbarvováním/barvením?

K18 Mist se aplikuje před odbarvením či barvením z toho důvodu, aby připravil kutikulu vlasů tak, aby mohl K18Peptide proniknout do vlasového kortexu. Tekutá podoba spreje K18 Mist zajišťuje optimální účinnost peptidu K18Peptide, aby si vlasy během ošetření zachovaly co největší sílu a odolnost. Výsledek chemického ošetření to neovlivní.

Maska K18 Mask se aplikuje po salonním ošetření jako obnova a péče.

9. Je možné K18 aplikovat s ruznými chemickými procesy či barvami?

Produkty K18 Hair jsou kompatibilní se všemi barvami, zesvětlovači, chemickými narovnávači, trvalou či japonským keratinem a další. Není nutné nijak měnit zažité postupy při chemickém procesu.

10. Jak se používá K18 Mask při domácí péči?

  1. Umyjte vlasy šamponem, nepoužívejte kondicionér. 
  2. Vlasy důkladně vysušte ručníkem. 
  3. Naneste nejdříve 1 dávku z pumpičky K18 MASK a dle potřeby přidejte více podle délky vlasů, jejich síly a stavu (viz tabulka). Rovnoměrně vetřete do vlasů od konečků až ke kořínkům, postupně každou pumpičku zvlášť.
  4. Nechte působit 4 minuty. NEOPLACHUJTE. 
  5. Upravte obvyklým způsobem (můžete použít libovolné stylingové produkty jak jste zvyklí).
  6. Prvně použijte masku po každém mytí 4 – 6x za sebou, následně každé 3 – 4 mytí dle potřeby. 

Vlasy musí být vysušené ručníkem a mírně vlhké, aby K18Peptide mohl proniknout hluboko do vlasového kortexu. Pokud je uvnitř vlasového kortexu příliš mnoho vody, není K18Peptide schopen obnovit poškozené disulfidové vazby. K18 Mask je nejúčinnější jako bezoplachová péče, jelikož působí uvnitř vlasového kortexu.

11. Lze K18 používat během těhotenství?

Přestože K18Hair neobsahuje sulfáty, parabeny, ftaláty, silikony, umělá barviva, chlorid sodný, formaldehydy, je veganský a cruelty-free, doporučujeme, aby se klienti vždy poradili s lékařem vzhledem k tomu, že dostanou individualizovaný plán péče.

12. A co alergie?

K18Hair neobsahuje sulfáty, parabeny, ftaláty, silikony, umělá barviva, chlorid sodný, formaldehydy, je veganský a cruelty-free. S tímto poznatkem může být kdokoliv alergický na cokoliv.

NajduZboží.cz