Neohodnoceno

LINDENGLOSS SHAMPOO

šampon pro barvené a poškozené vlasy

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vyprodáno
Kód: LIMSH05
Značka: Less is More
650 Kč
Kategorie: Šampony
Jemná receptura, která vrací barvám a poškozeným vlasům zpět lesk a zářivost, chrání vlasy před vyblednutím barev a vysycháním.
 

Klíčové ingredience:

Léčivá rostlina Cistus * s nejvyšším obsahem polyfenolu v Evropě - vysoce převyšuje červené víno a zelený čaj. Antioxidační, chrání vlasy a barvu vlasů, má opravný účinek.

Oilcomplex z oliv je přírodní alternativa k silikonu. Vynikající pro suché a poškozené vlasy.

Hrachový protein obnovuje vlhkost vlasů a oživuje sílu vlasů, která byla ztracena poškozením. Protože složení aminokyselin je podobné složení hydrolyzovaného keratinu, funkce je také podobná.

100% certifikované organické esence Linden Flower *, Petitgrain Key Lime *, Vanilla * rozjasnění nálady, vyvažující a uklidňující pokožku hlavy.


* certifikované organické 

biocert     crueltyfree   

 
Použití: Vmasírujte malé množství koncentrátu šamponu do mokrých vlasů a pokožky hlavy, poté opláchněte. V případě potřeby opakujte.
Less is More vyvinuli společně Dr. Doris Brandhuber a Hannes Trummer. V přímém kontaktu s klienty spatřila světlo světa řada ekologických certifikovaných pečujících a
stylingových produktů, které spojují funkčnost a jednoduchost, krásu a zdraví, etiku a estetiku. Inovativní formulace vytvořené chemikem obsahují výhradně přírodní
složky. Ty jsou pečlivě vybírány pro účinnost, čistotu a optimální snášenlivost s pokožkou a dopad na životní prostředí. Složky jsou získávány z obnovitelných zdrojů a
pokud možno z certifikovaného ekologického zemědělství a všechny jsou plně a rychle biologicky rozložitelné. Čisté esenciální oleje přispívají k funkčnosti, zdraví a
potěšení. Stylisté, mezinárodní tisk a klienti po celém světě oceňují oceněné produkty pro jejich udržitelnost a exkluzivitu.
NajduZboží.cz