Neohodnoceno

THE ORGANIC TREATMENT SPECIAL SHAMPOO ROSE AND VANILLA

speciální pečující šampon

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (3 ks)
Kód: 0163911
Značka: MY.ORGANICS
545 Kč
Kategorie: Šampony

Produkty z řady MY.ORGANICS Keratin díky rekonstrukčním schopnostem keratinu dodávají zdraví a zářivý lesk poškozeným vlasům, které byly vystaveny působení chemických produktů. Při použití kompletní řady dosáhneme hloubkové očisty vlasové pokožky a tím podpoříme a urychlíme regeneraci.

 

Speciální pečující šampon MY.ORGANICS The Organic Treatment Special Shampoo Rose And Vanilla odstraňuje zbytky stylingových produktů, chlóru a minerálních usazenin. Mimořádně vhodný pro použití před aplikací krému Keratin Cream. Posiluje vlasy, dodává jim lesk, hebkost a měkkost. Působí rovněž proti roztřepeným konečkům.

 

Účinné přírodní složky:

Růže - růžový esenciální olej se používá jako péče o křehké lámavé nebo poškozené vlasy a na ošetření poškozené pokožky hlavy. Jeho blahodárný účinek je okamžitý a dokáže rázem zlepšit konzistenci vlasů a dodat jim zdravý vzhled.

Vanilka - vanilkový esenciální olej má regenerační, obnovující, čistící, hydratační, vyživovací a zjemňovací účinky.

Značka MY.ORGANICS se zrodila v roce 2012 na základě desetiletí zkušeností svých zakladatelů v oblasti péče o vlasy. Ucelená řada exkluzivních produktů obsahujících certifikované složky vypěstované podle zásad ekologického a biodynamického zemědělství.

Každý kosmetický produkt MY.ORGANICS v sobě obsahuje vysoké koncentrace ryzích esenciálních olejů, získávaných z rostlin a květů pomocí tradičních a starodávných technik tak, aby výsledkem byl produkt se stoprocentně přírodními složkami.

Celý sortiment MY.ORGANICS je vhodný pro všechny typy vlasů a pokožky. Terapeutické účinky, vůně a barvy, které jsou charakteristické pro každou z esencí, jsou uchovávány bez použití chemických aditiv a díky tomu jsou vyřešeny problémy s nadměrnou agresivitou a škodlivostí.

Výběrem značky MY.ORGANICS kladete prospěch svého vlastního těla a celého organismu na první místo.

MY.ORGANICS věří v trvale udržitelný výrobní proces, který začíná od zemědělce a rozvíjí tak odpovědný přístup k podnikání.

Pečujeme o vlastní tělo a současně se staráme i o dobro naší planety.

NajduZboží.cz