Neohodnoceno

ELDERFLOWER SALT SPRAY

stylingový sprej pro všechny účesy

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (1 ks)
Kód: LIMSTY40
Značka: Less is More
675 Kč
Kategorie: Styling
Tvarovací a stylingový sprej, který vytváří rušné plážové vlny, strukturu, drsný objem a tělo s matným povrchem. Ideální příprava pro záplaty a copánky, zejména pro jemné a rovné vlasy.
 

 

Klíčové ingredience:

Primal Rock Salt Brine z Altaussee bohatého na minerály „Bergkern“ z Altaussee pochází pouze z nejlepších přírodních a nejčistších ložisek soli. Rozpuštěný ve vodě jezera Altaussee k výrobě solného roztoku. Dodává vlasům texturu, tělo a objem.

Olej z černých semen * za studena lisovaný panenský olej ze semen černých bezinek, zklidňující pokožku, je protizánětlivý s vysokým obsahem kyseliny alfa-linolenové a fytosterolů. Chrání a vyživuje vlasy a pokožku hlavy.

Aloe Vera * - čistá čerstvá šťáva zvlhčující vlasy a pokožku hlavy, podporuje obnovu buněk v pokožce, chladí a zklidňuje.

100% certifikované organické esence Elderflower * Petitgrain Clementine * Orange Blossom * • osvěžující a uklidňující pokožku hlavy.


* certifikované organické 

 crueltyfree   cosmoscert

 
Použití: Nastříkejte do vlhkých nebo suchých vlasů a nechte vyschnout.

Less is More is developed jointly by Dr. Doris Brandhuber and Hannes Trummer. In direct contact with clients, a range of organic certified care and styling products saw the light of day, combining functionality and simplicity, beauty and health, ethics and aesthetics. The innovative formulations created by the chemist exclusively contain natural ingredients. These are carefully selected for effectiveness, purity and optimal skin compatibility and environmental impact. The ingredients are obtained from renewable resources and, whenever possible, from certified organic farming and are all fully and rapidly biodegradable. Pure essential oils contribute to functionality, wellness and pleasure.

Both session and salon stylists, international press and clients around the world value the award-winning products for their sustainability and exclusivity

NajduZboží.cz