Neohodnoceno

ELDERFLOWER SALT SPRAY

stylingový sprej pro všechny účesy

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (1 ks)
Kód: LIMSTY40
Značka: Less is More
675 Kč
Kategorie: Styling
Tvarovací a stylingový sprej, který vytváří rušné plážové vlny, strukturu, drsný objem a tělo s matným povrchem. Ideální příprava pro záplaty a copánky, zejména pro jemné a rovné vlasy.
 

 

Klíčové ingredience:

Primal Rock Salt Brine z Altaussee bohatého na minerály „Bergkern“ z Altaussee pochází pouze z nejlepších přírodních a nejčistších ložisek soli. Rozpuštěný ve vodě jezera Altaussee k výrobě solného roztoku. Dodává vlasům texturu, tělo a objem.

Olej z černých semen * za studena lisovaný panenský olej ze semen černých bezinek, zklidňující pokožku, je protizánětlivý s vysokým obsahem kyseliny alfa-linolenové a fytosterolů. Chrání a vyživuje vlasy a pokožku hlavy.

Aloe Vera * - čistá čerstvá šťáva zvlhčující vlasy a pokožku hlavy, podporuje obnovu buněk v pokožce, chladí a zklidňuje.

100% certifikované organické esence Elderflower * Petitgrain Clementine * Orange Blossom * • osvěžující a uklidňující pokožku hlavy.


* certifikované organické 

 crueltyfree   cosmoscert

 
Použití: Nastříkejte do vlhkých nebo suchých vlasů a nechte vyschnout.
Less is More vyvinuli společně Dr. Doris Brandhuber a Hannes Trummer. V přímém kontaktu s klienty spatřila světlo světa řada ekologických certifikovaných pečujících a
stylingových produktů, které spojují funkčnost a jednoduchost, krásu a zdraví, etiku a estetiku. Inovativní formulace vytvořené chemikem obsahují výhradně přírodní
složky. Ty jsou pečlivě vybírány pro účinnost, čistotu a optimální snášenlivost s pokožkou a dopad na životní prostředí. Složky jsou získávány z obnovitelných zdrojů a
pokud možno z certifikovaného ekologického zemědělství a všechny jsou plně a rychle biologicky rozložitelné. Čisté esenciální oleje přispívají k funkčnosti, zdraví a
potěšení. Stylisté, mezinárodní tisk a klienti po celém světě oceňují oceněné produkty pro jejich udržitelnost a exkluzivitu.
NajduZboží.cz