Neohodnoceno

HONEYWAX

stylingový vosk pro normální-husté vlasy

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vyprodáno
Kód: LIMSTY32
Značka: Less is More
650 Kč
Kategorie: Styling
Výživný vosk pro pružnou texturu a světlý lesk - ideální pro tvarování krátkých a delších vlasů.
 

 

Klíčové ingredience:

Lesní med * vzácný lesní med z přírodních rezervací v hornorakouském Mühlviertelu. Vyživuje a pečuje o vlasy a pokožku hlavy.

Včelí vosk * neošetřený včelí vosk přirozeně propůjčuje konzistenci, dodává vlasům tvar, chrání a vyživuje vlasy a pokožku hlavy. Intenzivní vůně.

Jojobový olej * ve své přirozeně čisté formě, jeden z nejúžasnějších olejů pro péči o pleť a vlasy, který byl kdy v přírodě vytvořen. Neuvěřitelné vlastnosti jojobového oleje byly uznány domorodými Američany v Arizoně a Mexiku, kteří odkazovali na „zlaté kapičky“. Generace lidí používali tento vzácný a hodnotný olej pro péči o vlasy a tělo.

100% certifikované organické esence Sicilian Orange * • rozjasnění uklidnění pokožky hlavy.


* certifikované organické 

cosmoscert

 
Použití: Třete mezi dlaněmi, pak zapracujte do suchých vlasů a tvarujte.

Less is More is developed jointly by Dr. Doris Brandhuber and Hannes Trummer. In direct contact with clients, a range of organic certified care and styling products saw the light of day, combining functionality and simplicity, beauty and health, ethics and aesthetics. The innovative formulations created by the chemist exclusively contain natural ingredients. These are carefully selected for effectiveness, purity and optimal skin compatibility and environmental impact. The ingredients are obtained from renewable resources and, whenever possible, from certified organic farming and are all fully and rapidly biodegradable. Pure essential oils contribute to functionality, wellness and pleasure.

Both session and salon stylists, international press and clients around the world value the award-winning products for their sustainability and exclusivity

NajduZboží.cz