Neohodnoceno

MASCOBADOGEL

univerzální stylingový gel

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (4 ks)
Kód: LIMSTY35
Značka: Less is More
705 Kč
Kategorie: Styling
Univerzální gel pro pevné držení, může být použit jako klasický stylingový gel a také jako fixační gel při sušení vyfukováním pro dosažení maximálního objemu.
 

 

Klíčové ingredience:

Fair trade třtinový cukr Mascobado * + tradiční třtinový cukr z Filipín. Mascobado je sušená nerafinovaná šťáva z cukrové třtiny. Obsahuje cenné minerály včetně vápníku, hořčíku, zinku, železa, fosforu a dává vlasům tvar a pevnost.

Lesní med * vzácný lesní med z přírodních rezervací v hornorakouském Mühlviertelu. Vyživuje a pečuje o vlasy a pokožku hlavy.

Aloe Vera * - čistá čerstvá šťáva zvlhčující vlasy a pokožku hlavy, podporuje obnovu buněk v pokožce, chladí a zklidňuje.

100% certifikované organické esence Sicilský bergamot *, Heřmánek modrý *, Cypress * • rozjasnění, povznesení. tonizace vlasové pokožky.


* certifikované organické 

 crueltyfree   cosmoscert

 
Použití: Pro maximální objem vetřete do kořenů před sušením vyfukováním. Jako klasický stylingový gel rovnoměrně rozetřete ve vlhkých vlasech, nechte přirozeně zaschnout. Pro textury a definice jednotlivých sekcí aplikujte na suché vlasy.
Less is More vyvinuli společně Dr. Doris Brandhuber a Hannes Trummer. V přímém kontaktu s klienty spatřila světlo světa řada ekologických certifikovaných pečujících a
stylingových produktů, které spojují funkčnost a jednoduchost, krásu a zdraví, etiku a estetiku. Inovativní formulace vytvořené chemikem obsahují výhradně přírodní
složky. Ty jsou pečlivě vybírány pro účinnost, čistotu a optimální snášenlivost s pokožkou a dopad na životní prostředí. Složky jsou získávány z obnovitelných zdrojů a
pokud možno z certifikovaného ekologického zemědělství a všechny jsou plně a rychle biologicky rozložitelné. Čisté esenciální oleje přispívají k funkčnosti, zdraví a
potěšení. Stylisté, mezinárodní tisk a klienti po celém světě oceňují oceněné produkty pro jejich udržitelnost a exkluzivitu.
NajduZboží.cz