Neohodnoceno

Mr Design Volumizing Spray

Fixační sprej před fénováním vlasů se složením obohaceným o přírodní biologické rostlinné výtažky. Specificky vyvinutý pro dodání objemu, zajišťuje definovanýě tvar a strukturu stylingu, aniž by zatěžoval nebo mastil vlasy a pokožku. Díky své extrémní výkonnosti vydrží až do následujícího mytí vlasů.

Skladem (1 ks)
Kód: 995
Značka: MY.ORGANICS
479 Kč
Kategorie: Styling

MY.ORGANICS Mr.Design Volumizing Spray fixační sprej 150 ml

Fixační sprej před fénováním vlasů se složením obohaceným o přírodní biologické rostlinné výtažky. Specificky vyvinutý pro dodání objemu, zajišťuje definovanýě tvar a strukturu stylingu, aniž by zatěžoval nebo mastil vlasy a pokožku. Díky své extrémní výkonnosti vydrží až do následujícího mytí vlasů.

Jak použít: Po umytí šamponem nastříkejte na vlhké vlasy pro objem a na suché vlasy pro tvarování. Aplikujte ke kořínkům.

 

Velikost 150 ml

Značka MY.ORGANICS se zrodila v roce 2012 na základě desetiletí zkušeností svých zakladatelů v oblasti péče o vlasy. Ucelená řada exkluzivních produktů obsahujících certifikované složky vypěstované podle zásad ekologického a biodynamického zemědělství.

Každý kosmetický produkt MY.ORGANICS v sobě obsahuje vysoké koncentrace ryzích esenciálních olejů, získávaných z rostlin a květů pomocí tradičních a starodávných technik tak, aby výsledkem byl produkt se stoprocentně přírodními složkami.

Celý sortiment MY.ORGANICS je vhodný pro všechny typy vlasů a pokožky. Terapeutické účinky, vůně a barvy, které jsou charakteristické pro každou z esencí, jsou uchovávány bez použití chemických aditiv a díky tomu jsou vyřešeny problémy s nadměrnou agresivitou a škodlivostí.

Výběrem značky MY.ORGANICS kladete prospěch svého vlastního těla a celého organismu na první místo.

MY.ORGANICS věří v trvale udržitelný výrobní proces, který začíná od zemědělce a rozvíjí tak odpovědný přístup k podnikání.

Pečujeme o vlastní tělo a současně se staráme i o dobro naší planety.

NajduZboží.cz