Neohodnoceno

My.Organics My.Pure Butter Linseed And Hamamelis vlasový zábal 100 ml

Vlasový zábal před použitím šamponu, zcela přírodního původu. Jeho základem je emulgátor na bázi olivového oleje, obohacený o bambucké a kakaové máslo. Hydratuje, vyživuje a chrání vlasovou pokožku a vlasy. Obsahuje Luminescine, aktivní složku přírodního původu založenou na principu rostlinné fotoluminiscence, která dodává neuvěřitelně zářivý lesk. Hydroskopický roztok Lactil® ovlivňuje přirozený zvlhčující faktor (NMF) kůže a vlasů, aniž by je zatěžoval. S příjemnou vůní díky obsahu jalovcového, levandulového a eukalyptového oleje. S certifikátem AIAB. Obsahuje 98,75% ingrediencí přírodního původu.
 
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 1054
Značka: MY.ORGANICS
850 Kč
Kategorie: Tělo
Položka byla vyprodána…

My.Organics My.Pure Butter Linseed And Hamamelis vlasový zábal 100 ml

Vlasový zábal před použitím šamponu, zcela přírodního původu. Jeho základem je emulgátor na bázi olivového oleje, obohacený o bambucké a kakaové máslo. Hydratuje, vyživuje a chrání vlasovou pokožku a vlasy. Obsahuje Luminescine, aktivní složku přírodního původu založenou na principu rostlinné fotoluminiscence, která dodává neuvěřitelně zářivý lesk. Hydroskopický roztok Lactil® ovlivňuje přirozený zvlhčující faktor (NMF) kůže a vlasů, aniž by je zatěžoval. S příjemnou vůní díky obsahu jalovcového, levandulového a eukalyptového oleje. S certifikátem AIAB. Obsahuje 98,75 % ingrediencí přírodního původu.

Vlastnosti: 

 • vlasový zábal před použitím šamponu
 • hloubkově vlasy hydratuje a vyživuje
 • posiluje vlasy a dodává jim hebkost
 • chrání vlasovou pokožku a vlasy
 • zanechává vlasy neuvěřitelně lesklé
 • obsahuje 98,75 % ingrediencí přírodního původu
 • vhodný pro všechny typy vlasů
 • s příjemnou vůní jalovce, levandule a eukalyptuÚčinné složky:

 • luminescine - pro obnovu zářivého lesku vlasů
 • vilín (hamamelis) - pro stimulaci a zklidnění vlasové pokožky
 • lactil® - pro hloubkovou hydrataci vlasů
 • lněná semínka - pro posílení vlasů a jejich hedvábnou hebkostPoužití: Naneste rovnoměrně na vlasovou pokožku a vlasy. Nechte působit 8-15 minut, možno použít zdroj tepla nebo čepici. Pokračujte umytím vlasů šamponem. 

 

 

 

 

Velikost 150 ml
Značka MY.ORGANICS

Značka MY.ORGANICS se zrodila v roce 2012 na základě desetiletí zkušeností svých zakladatelů v oblasti péče o vlasy. Ucelená řada exkluzivních produktů obsahujících certifikované složky vypěstované podle zásad ekologického a biodynamického zemědělství.

Každý kosmetický produkt MY.ORGANICS v sobě obsahuje vysoké koncentrace ryzích esenciálních olejů, získávaných z rostlin a květů pomocí tradičních a starodávných technik tak, aby výsledkem byl produkt se stoprocentně přírodními složkami.

Celý sortiment MY.ORGANICS je vhodný pro všechny typy vlasů a pokožky. Terapeutické účinky, vůně a barvy, které jsou charakteristické pro každou z esencí, jsou uchovávány bez použití chemických aditiv a díky tomu jsou vyřešeny problémy s nadměrnou agresivitou a škodlivostí.

Výběrem značky MY.ORGANICS kladete prospěch svého vlastního těla a celého organismu na první místo.

MY.ORGANICS věří v trvale udržitelný výrobní proces, který začíná od zemědělce a rozvíjí tak odpovědný přístup k podnikání.

Pečujeme o vlastní tělo a současně se staráme i o dobro naší planety.

NajduZboží.cz